Categories
İbc Tank - İbc Varil

Yüksek mukavemete sahip olan çanta bidon herhangi bir zayıf nokta olmadan güvenilir bir şekilde sıvı ürünlerin taşınması ve depolanmasına yardımcı olur. Sızdırmaz ve korozyona karşı koruma sağlayan özellikleri ile tüm kimyasal, ilaç, boya ya da gıda ürünlerini saklama, taşıma ve stoklamada yüksek performans gösterir aynı zamanda içerisine konulmuş her türlü ürünü güven ile korur.

 • 5 lt çanta bidon
 • 5 lt çanta bidon istifsiz
 • 10 lt çanta bidon
 • 30 lt çanta bidon CHM1
 • 30 lt çanta bidon CHM2
 • 30 litre çanta bidon çift ağız
 • 60 lt çanta bidon
 • 60 lt çanta bidon çift ağız şeklinde çeşitleri bulunur.

Yüksek Teknoloji Standartlarında Üretim

Benzer üretiminde farklı ham madde kullanılmış bidon çeşitlerine göre çok daha az alan kaplayan ve taşıması daha kolay olan çanta bidon genellikle sıvı ve kimyasal maddelerin korunması saklanması ve nakli edilmesi gibi İhtiyaç halinde kullanılır. ,

Yüksek teknoloji standartlarında ve kaliteli hammadde kullanımı ile üretimi gerçekleştirilen bidonlar oldukça uzun ömürlü olmasının yanı sıra ekonomik anlamda da kullanıcısına avantaj sağlar.

İçerisine ürünün hem konması hem de boşaltılması oldukça kolaydır aynı zamanda temizlenmesi zor olmayan bidonlar, temizlenme aşamasında zamandan tasarruf sağlar ve ayrıca yeniden kullanma olanağı tanır bundan dolayı 2. el satışı bulunmaktadır.

Çanta Bidonların Özellikleri

Çoğunlukla kimyasal üretim yapan sektörlerde tercih edilmiş olsa da tekstil ve tarım alanında da çanta bidon kullanılmaktadır. Özelliklerinden dolayı tercih edilen ürünler;

 • Çevre kirliliğini önlemek için geri dönüştürülebilir materyallerden üretilir.
 • Kullanım ömrü sona erdikten sonra geri dönüştürülmesinin dışında aynı zamanda ikinci el olarak satılmaktadır.
 • Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri standartlarına uygun olarak üretimi tamamlanır.
 • İhracat esnasında herhangi bir sorun yaşamadan içerisindeki sıvı ürünü yurt dışına zahmetsizce ihraç etme imkanı sağlar.
 • Kapakları özel olarak yapılır bundan dolayı sızdırmaz.
 • Kapağın kapanması ile birlikte içerisinde bulunan ürün hava ile ilişkisini tamamen keser ve böylece bozulmaz ve dökülmez.
 • Üretiminde kullanılan hammadde bazik ya da asidik hiçbir şekilde reaksiyona girmez.
 • Her türlü kimyasal madde sıkıntı yaşamadan rahatlıkla taşınabilir.

Minimum Maliyet Ve Maksimum Kalite

Hem ulusal hem de uluslararası yasal gereklilikler dikkate alınarak gerçekleştirilen üretim, çevre dostu olmasının yanı sıra aynı zamanda minimum maliyet ve maksimum kalite esasına dayalıdır. İhtiyaca göre süreklilik arz eden üretim, alanında uzman teknik personel ve son teknolojik sistemler kullanılarak gerçekleştirilir.

Uluslararası standartlarda yapılan üretimler her aşamada kontrol altındadır. Demirler IBC tarafından en son teknolojinin mükemmel kullanımı ve hiçbir şekilde taviz vermeyen kalite kontrol süreçleri ile üretimi gerçekleştirilen çanta bidon sıvı ya da akışkan kimyasallar için güvenilir şekilde endüstriyel ambalajlama çözümü sunar.

Darbelere Karşı Dayanıklı

Güncel teknolojinin kullanıldığı üretimde tek parçalı şişirme, UN sertifikaları, mükemmel drainage, Europalet kullanımına uygun dizayn, ihtiyaca ve talebe göre farklı kapaklar gibi özellikler ile sıvı ve akışkan kimyasalları taşıma ve depolama için tercih edilir.

Ham maddesi yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) olan çanta variller darbelere karşı dayanıklıdır, kendinden kilit özelliğinin yanı sıra aynı zamanda PE contalıdır. Talebe bağlı olarak ventilli kapak kullanılmaktadır.

Kapasitesi, yüksekliği, en ve boy ebatı, istif kat sayısı ve ağız çapı gibi değişik özelliklere sahip olan ürünler, uygun fiyat ve nakliye ile Demirler IBC güvenliği ve garantisi altında satışa sunulmaktadır.

UN 3H X/Y, FDA Sertifikaları

Gövdesi şişirme teknolojisi ile tek adımda üretilmekte olup yüksek yoğunluklu polietilen hammaddeye sahiptir. Kapak ise enjeksiyon teknolojisi ile tek adımda üretilen HDPE kapak ve contadır. 30 litre kapasitesi ve 3 kat istifleme olanağı sağlar.

UN 3H x/y, FDA yanı sıra aynı zamanda gıdaya uygunluk sertifikası da bulunmaktadır. Özellikleri ile avantaj sağlayan çanta bidonlar kolay taşınabilme, darbelere karşı dayanıklılık ve hijyen özellikleri ile öne çıkıyor. Aynı zamanda güneşe karşı dayanıklı olan ürünler yosun tutmayan özel yapıya sahip.

S.S.S

Çanta Bidon Ne İşe Yarar?

Sıvı ürünlerin taşınmasına ve depolanmasına yarar.

Çanta Bidon İle Ne Tür Sıvı Ürün Taşınır?

Standartlara uygun ve sertifikaları bulunan ürünler genellikle endüstri sektöründe kullanılsa da gıda ürünü içinde uygundur.

Çeşitleri Var Mıdır?

Çanta bidonların farklı boyutlarda çeşitleri bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Calendar

Mayıs 2023
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Arşivler

Kategoriler

Son Yorumlar