Categories
İbc Tank - İbc Varil

IBC tank varil ( Intermadiate Bulk Container) maddelerin kolay nakliye edilme amacıyla dizayn edilmiştir. Demirler IBC kaliteli varil üretiminde IBC teknolojisini kullanarak katı ve sıvı maddelerin taşınması için silindir, köşeli modeller tasarlamaktadır.  IBC tank varil İzmir, adrese teslim özelliğiyle, akıcı ve sert madde taşımacılığında garantili, sertifikalı hizmet vermektedir.

IBC Tank Varil Özel Üretim

IBC tank varil üretim maddesi değişkenlik göstererek, kullanım alanına göre silindir ve köşeli maddeler olarak kullanılmaktadır. Plastik, tahta paletli, paslanmaz çelik ve katlanabilir modeller, akıcı ve sert maddelerin taşınması için imal edilmektedir. IBC tank varil İzmir, üretim özelliği ve kapasitesini taşıma alanında göre tasarlar, test eder ve onay aşamasından geçtikten sonra kullanımınıza sunar.

 • Plastik paletli IBC tank
 • Tahta paletli IBC tank
 • Siyah ve beyaz IBC tank
 • Mavi IBC tank
 • Metal Paletli IBC Tank

Özel tasarımıyla kare ve silindir modeller olarak, tehlikeli maddelerin depolanmasında ve taşınmasında da kullanım kapasitesine sahiptir. Denizyolu, demiryolu ve karayolu taşımacılığında kolay kullanım sağlar

İzmir Metal Paletli IBC Tank

Yüksek densite polyetilenden üretilen metal paletli IBC tank modelleri, Avrupa ve ABD standartlarına göre dizayn edilmiştir. UN ve TS sertifikalı modeller, ahşap, metal ve plastik palet özellikleriyle kullanılabilmektedir. Tekrar kullanım için yeterli olan modeller, özel yükleme alanlarında, istifleme ve boşaltma işlemlerinde kullanım amacına uygun destek sağlamaktadır.

 • 150 mm ile 220 mm kapak seçenekleri bulunur.
 • Paslanmaz ve korozyona uğramaz.
 • Dayanıklı ve geniş çaplı modellerdir.
 • 1000 Litre kapasiteyle katı ve sıvı taşımacılığına uygundur.
 • Asidik ve bazik kimyasallarla reaksiyona girmemektedir.
 • Özel yükleme alanına uygun, doldurma ve boşaltma kapasitesi oldukça yüksek aynı zamanda pratiktir.
 • Kimyasal maddeler için en yüksek dayanıklılık kapasitesine sahiptir.

Profesyonel kullanım için dizayn edilen IBC tank İzmir, adrese teslim özellikleriyle kullanım alanınıza teslim edilecektir. Üst ve alt vana özelliği, metal, tahta ve plastik palet seçenekleriyle, kolay kullanım, yüksek moleküler değer ve palet alternatifleri sunularak dizayn edilir. Test ve onay aşamasından sonra kullanım için uygundur.

İzmir Siyah- Beyaz- Mavi IBC Tank

Çelik, plastik, paslanmaz çelik ve katlanabilir IBC tank İzmir tasarımlar, sağlam maddelerden yapılarak, silindir ve köşeli modeller olarak dizayn edilmiştir. Uygun fiyat aralıklarıyla tank modellinin siyah, mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip olması, depolama alanında ayırt etme seçenekleri sunmaktadır. Sağlam metal ve palet özellikleriyle tasarlanmış olan modeller, kolay doldurma ve taşıma kapasitesine sahiptir.

En ve boy ebatlarına göre dizayn edilen modeller, forklift taşıma alanında da kullanımı kolaylaştırırken, köşeli ve silindir modeller olarak, üretim şekli dilediğiniz şekilde tasarlanmıştır. Çelik, tahta ve plastik palet özelliklerine göre 1.100 mm ile 1.300 mm yükseklik değerlerine sahip modellerdir. 1000 litreye kadar kapasite sunar.

İzmir Tahta Paletli IBC Tank

IBC tank İzmir tasarım ve modelleri, 1000 litreye kadar Avrupa ve ABD vibrasyon standartlarına göre dizayn edilmiştir. Forklift taşıma özelliği sunan tasarımlar, özellikle Ultraviole ışıklara karşı stabilize özelliklerine sahiptir. Profesyonel tasarımlarla birlikte, ahşap, metal, plastik palet alternatifleriyle kullanılmaktadır.

Geniş kapasitesiyle, paslanmaz ve korozyona uğramaz modellerdir, kimyasal madde ve tehlikeli madde taşımacılığı için uygundur. Ürünler defalarca kullanılabilir, ancak ömrünü doldurduğunda geri dönüşüme gönderilmelidir. Asidik ve bazik reaksiyona girmezler.

İzmir Plastik Paletli IBC Tank

Plastik palet özelliğiyle hafifliği sağlanmış 1000 litre değerinde taşıma kapasitesine sahip varillerdir. Siyah, beyaz ve mavi tasarımlarla, kimyasal, tehlikeli madde ve sıvı taşıma alanında kullanılabilir.

 • Gıdalar, tozlar ve sıvı kimyasallara uygundur.
 • Un standartlarına göre IBC tasarımlardır.
 • Sabun ve yapıştırıcı gibi reaksiyona açık maddelerin taşınması için uygundur.
 • Toz ve sıvı maddelerin kullanımı için sertifikası alınmıştır.

Demirler IBC tank modelleri, kullanım alanına göre dizayn edilerek, profesyonel kullanım alanı için test aşamasından geçmiş, onaylanmış olarak adrese teslim edilir.

SSS.

IBC Tank Nedir?

IBC tank sıvı ve toz maddelerin taşınması için dizayn edilmiş, kimyasal tepkimeye girmeyen özel üretimdir.

IBC Tank Paletleri Ne İşe Yarar?

Forklift gibi taşıma araçlarında pratik kullanım sağlamaktadır.

IBC Tank İzmir Fiyatları Ne Kadar?

Çelik, metal, plastik ve tahta palet modellere göre fiyat aralıkları değişmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Calendar

Mayıs 2023
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Arşivler

Kategoriler

Son Yorumlar